Vážení zákazníci, právě přecházíme na nového poskytovatele e-shopu. V případě jakýkoliv problémů na stránkách nás neváhejte kontaktovat na naší infolince 732 889 889. Děkujeme za pochopení.

Rimmel řasenka 8 ml Extra 3D Lash Extreme Black

Kód: 3607342923904
Neohodnoceno
79 Kč / ks 65,29 Kč bez DPH 9 875 Kč / 1 l
Skladem (>10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rimmel řasenka 8 ml Extra 3D Lash Extreme Black


Dodejte svým řasám nový rozměr! Toužíte po pohledu, který má hloubku a intenzitu? Řasenka Rimmel Extra 3D Lash v ultra černém odstínu Extreme Black je navržena tak, aby definovala každou jednotlivou řasu a dodala vašim očím dramatický vzhled bez kompromisů. Zapomeňte na nevýrazné líčení – je čas na 3D efekt!

  • 3D efekt ve 3 krocích: Speciálně tvarovaný kartáček řasy pozvedne, prodlouží a dokonale oddělí. Výsledkem je vějíř řas, který vypadá skvěle zepředu i z profilu.
  • Odstín Extreme Black: Intenzivní černé pigmenty zajistí, že vaše oči budou nepřehlédnutelné po celý den i noc.
  • Precizní kartáček: Štětinky zachytí i ty nejkratší řasy v koutcích oka, čímž opticky zahustí celou linii řas.
  • Bez žmolků a slepení: Lehké složení se snadno vrství, aniž by řasy zatěžovalo nebo vytvářelo nepříjemné hrudky.

POUŽITÍ:
Aplikujte rovnoměrně pomocí kartáčku.

SLOŽENÍ:
Viz Ingredients.

UPOZORNĚNÍ:
Určeno k zevnímu používání. Spotřebujte do 12 měsíců od otevření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řasenky
EAN: 3607342923904

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola