Dove Men+Care sprchový gel 400 ml Active Comfort FIFA

Kód: 8720181852688
Novinka
Neohodnoceno
85 Kč / ks 70,25 Kč bez DPH 212,50 Kč / 1 l
Skladem (12 ks)

Ukažte svou sílu a zůstaňte v pohodě i během nejnapínavějších okamžiků zápasu. Tento limitovaný sprchový gel myje tvář, tělo i vlasy a dodá vám dlouhotrvající komfort a svěžest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dove Men+Care sprchový gel 400 ml Active Comfort FIFA

Pánský sprchový gel Dove Men+Care Active Comfort FIFA 3 v 1 přináší limitovanou edici navrženou pro všechny sportovní nadšence a fotbalové fanoušky. Unikátní technologie MicroMoisture se aktivuje ihned při napěnění a pomáhá uzamykat přirozenou vlhkost v kožních buňkách, čímž účinně chrání pokožku před vysušením a podrážděním po každém náročném tréninku i vypjatém fandění. Gel důkladně a přitom šetrně smývá pot, mastnotu a nečistoty z tváře, těla i vlasů bez nepříjemného pocitu pnutí. Podmanivá sportovní vůně vám dodá okamžitou vzpruhu, odbourá únavu a udrží vás v naprostém pohodlí po celý den.

  • Limitovaná edice FIFA: Exkluzivní edice pro muže, kteří milují sport, aktivní životní styl a fotbalové emoce.
  • Technologie MicroMoisture: Efektivně bojuje proti vysušování mužské kůže a zanechává ji v optimální kondici.
  • Praktické složení 3 v 1: Vyvážená receptura pro současné, rychlé a účinné mytí tváře, celého těla i vlasů.
  • Dlouhodobá svěžest: Spolehlivě dodá intenzivní pocit čistoty a komfortu i při nejvyšším nasazení.



POUŽITÍ:
Přiměřené množství gelu naneste do dlaní nebo na mycí houbu a jemným třením vytvořte bohatou pěnu. Naneste na navlhčené vlasy, tvář i pokožku celého těla, jemně vmasírujte a poté vše důkladně opláchněte vlažnou nebo teplou vodou.

SLOŽENÍ:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Isethionate, Glycerin, Acrylates Copolymer, Parfum, Sodium Benzoate, Stearic Acid, Lauric Acid, Sodium Hydroxide, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Tetrasodium Edta, Sodium Isethionate, Citric Acid, Ppg-6, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Limonene, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin.

UPOZORNĚNÍ:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí je okamžitě a důkladně vypláchněte velkým množstvím čisté vody. Pouze pro vnější použití. Pokud dojde k podráždění pokožky, přerušte používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské sprchové gely
EAN: 8720181852688

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola