Daisy vánoční ubrousky 20 ks
Kód: 8595027481182Související produkty
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmašťovací prostředek 750 ml
Skladem
(17 ks)
85 Kč
Měrná cena:
113,33 Kč / 1 l
Akce
99 Kč
–10 %
Sanytol dezinfekční čistič na kuchyně 500 ml vůně citrónu
Skladem
(9 ks)
89 Kč
Měrná cena:
178 Kč / 1 l
Akce
119 Kč
–8 %
Frosch hygienický čistič 300 ml Kuchyně
Skladem
(4 ks)
109 Kč
Měrná cena:
363,33 Kč / 1 l
Detailní popis produktu
Daisy vánoční ubrousky 20 ks
Vánoční ubrousky 20 ks s motivem lesních zvířat nebo ozdob se svíčkami. Motivy jsou zasílány náhodně dle skladové dostupnosti. Ubrousky jsou 3-vrstvé, pevné s vánočním motivem, rozměr 33 x 33 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papírové ubrousky |
|---|---|
| EAN: | 8595027481182 |
Big Soft ubrousky Normal 33x33 135 g
Skladem
(29 ks)
25 Kč
Měrná cena:
185,19 Kč / 1 kg
Akce
Linteo Satin papírové ubrousky 50 ks 33x33 cm barevné 2 vr.
Skladem
(15 ks)
12 Kč
Měrná cena:
0,24 Kč / 1 ks
Bílé papírové ubrousky 30x30 cm 500 ks
Skladem
(>50 ks)
85 Kč
Měrná cena:
0,17 Kč / 1 ks
Praktické řešení pro každodenní stolování i gastro provozy. Jemné jednovrstvé ubrousky ze 100% celulózy vynikají vysokou savostí a čistým bílým designem.
Linteo papírové ubrousky 33x33 cm 130 g bílé
Skladem
(>50 ks)
19 Kč
Měrná cena:
0,15 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
