Ambi Pur 3volution náhradní náplň 2 x 20 ml Flowers & Spring
Kód: 8700216834292Detailní popis produktu
Ambi Pur náhradní náplně 3volution 2x20 ml Flowers & Spring
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Ambi Pur 3Volution Flowers & Spring přenese do vašeho interiéru lehkou a povznášející atmosféru probouzející se jarní přírody. Na rozdíl od běžných osvěžovačů, na jejichž vůni si váš nos rychle zvykne, inteligentní technologie 3Volution automaticky střídá tři doplňující se vůně. Speciální složení pachy nemaskuje, ale aktivně je neutralizuje, což zaručuje dokonale čisté domácí prostředí.
- Technologie 3Volution: Pravidelné střídání tří vůní zabraňuje čichové únavě a zvyku na stejný pach.
- Aktivní eliminace pachů: Složení s technologií OdourClear pachy spolehlivě ničí, místo aby je jen překrývalo.
- Mimořádně dlouhá výdrž: Při nejnižším nastavení intenzity poskytuje jedna náplň vůni až po dobu 90 dnů.
- Jarní harmonie: Vyvážená květinová kompozice navozuje v každé místnosti pocit absolutní čistoty a pohody.
POUŽITÍ:
Před výměnou náplně vždy odpojte odpařovač z elektrické sítě. Sejměte všechny uzávěry z trojité náplně. Zasuňte náplň do strojku tak, aby správně zacvakla na své místo. Strojek zapojte do zásuvky vždy ve svislé poloze, aby nedošlo k úniku tekutiny. Intenzitu uvolňování vůně si můžete pohodlně regulovat přímo na těle odpařovače.
SLOŽENÍ:
Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Salicylate, 4-tert-Butylcyclohexyl Acetate, Ethyl 2,2-Dimethylhydrocinnamal, Linalyl Acetate, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Cyclamen Aldehyde, Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Carbaldehyde, Ethyl Methylphenylglycidate, Limonene, Alpha-isomethyl ionone, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Isoeugenol, Delta-Damascone, Nerol, Citral, Eugenol, Cinnamyl alcohol, Heliotropine, Dimethyl Heptenal, Cyclohexanepropanol,2,2,6-trimethyl-alpha-propyl-, Dimethylhydroxy Furanone, Rose Ketone-4.
UPOZORNĚNÍ:
Varování: Vonná náplň do difuzéru s nastavitelnou intenzitou odpařování vůně. Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické osvěžovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 8700216834292 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
